Paveiktais 2023. gada pirmajā pusgadā

Spraigs un notikumiem bagāts ir aizritējis 2023. gada pirmais pusgads.  

Šajā laikā RMHC Latvija bērnu “Mobilā veselības aprūpes centra” (MVAC) programmas komanda ir devusies 55 izbraukumos un nodrošinājusi 2 359 medicīniskās konsultācijas 2 070 bērniem 39 dažādās Latvijas vietās. Ar AS “Latvijas Finieris” atbalstu ir sniegtas  45 medicīniskās konsultācijas 37 Ukrainas bērniem, kuri šobrīd uzturas Latvijā.   

Šajā gadā mūsu ārstu komanda ir devusies vairākos 2 un 3 dienu izbraukumos uz attālākajiem Latvijas reģioniem. Mēs esam pateicīgi Latvijas pašvaldībām – Priekulei, Nīcai, Rēzeknei, Dagdai un Ludzai – par sniegto atbalstu. 

Sadarbībā ar Migrant Offshore Aid Station Foundation (MOAS), RMHC Latvija ir turpinājusi sniegt kritiski nepieciešamo medicīnisko palīdzību Ukrainas iedzīvotājiem arī 2023. gada pirmajā pusgadā. Šajā laika periodā medicīniskās konsultācijas un aprūpe ir sniegta 10 000 pacientiem dažādās vietās Ukrainā.

Mūsu bērnu “Mobilā veselības aprūpes centra” darbība tiek nodrošināta pateicoties mūsu ziedotāju dāsnumam. Mēs nevarētu nodrošināt pakalpojumus, kas tieši ietekmē Latvijas bērnu veselību un labklājību, bez uzņēmēju un līdzcilvēku atbalsta.

Lai piesaistītu nepieciešamo finansējumu un atbalstu RMHC Latvija sadarbībā ar partneriem ir veikusi dažādus pasākumus:

  • nepārtrauktās ziedošanas iespējas Mcdonald’s restorānos, Duty Free veikalos lidostā Rīga, Olympic Casion darbības vietās, tirdzniecības centros Damme, Rīga, Plaza un Minska;
  • ziedošanas kampaņas partneru – AmCham Latvija un
    Norwegian chamber of commerce in Latvia – pasākumu laikā;
  • ir uzsākta ziedojumu kampaņa sadarbībā ar RIMI Latvija; 
  • bērnu briļļu ziedošanas kampaņa Optio veikalos;
  • labdarības golfa turnīrs sadarbībā ar BluOr Bank, Ozo Golf Club un Latvijas hokejistiem.

2023. gada otrajā pusē ir plānoti vēl vairākas ziedošanas un komunikācijas kampaņas sadarbībā ar partneriem. 

Paldies visiem mūsu atbalstītājiem un partneriem – Linstow Latvija, Mcdonald’s, BluOr Bank, Olympic Casion, Dayton, Neste Latvija, Atu Duty free, Latvijas Finieris, Ernst & Young Latvija, SunCrisp, GP Nord, Venden, Optio un visiem par nozīmīgo atbalstu, lai kopīgiem spēkiem mēs varētu veicināt Latvijas bērnu veselību un labklājību.