Par mums

Ronald McDonald House Charities Latvija (RMHC Latvija) ir labdarības organizācija un mūsu misija ir nodrošinātā pakalpojumus, kas tieši ietekmē Latvijas bērnu veselību un labklājību. Sadarbībā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārstiem mēs dodamies izbraukumos pa visu Latviju un nodrošinām bezmaksas medicīniskās konsultācijas bērniem tuvāk viņu mājām.

Mūsu organizācija ir oficiāli reģistrēta ārstniecības iestāde un tai ir piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss.  Organizācijas darbība tiek nodrošināta pateicoties līdzcilvēku un korporatīvajiem ziedojumi. Pateicoties ziedojumiem mēs gada laikā dodamies izbraukumos uz apmēram 40 Latvijas vietām un nodrošinām 4 700 – 5 000 medicīnas speciālistu konsultācijas. Kopš 2010. gada mūsu ārstu komanda ir sniegusi 52 562 bezmaksas medicīniskās konsultācijas bērniem Latvijas reģionos tuvāk viņu mājām.

RMHC Latvija programma bērnu “Mobilais veselības aprūpes centrs” nodrošina otolaringologa, bērnu neirologa, oftalmologa, fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta, logopēdijas speciālista, alergologa, bērnu endokrinologa, bērnu gastroenterologa, dermatologa un bērnu ķirurga/ortopēda konsultācijas.