Ko mēs darām

Ko mēs darām

RMHC Latvija misija ir nodrošinātā pakalpojumus, kas tieši ietekmē Latvijas bērnu veselību un labklājību. Sadarbībā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārstiem mēs dodamies izbraukumos pa visu Latviju pie ģimenēm ar bērniem un nodrošinām pieejamākus medicīniskos pakalpojumus bērniem tuvāk viņu mājām.

Mobilais veselības aprūpes centrs

Mūsu mobilais veselības aprūpes centrs nodrošina bērnu oftalmologa, otolaringologa, pulmonologa, neirologa, endokrinologa, kardiologa, gastroenterologa, mikrologopēda un pediatra konsultācijas. Jāmin, ka ārpus Rīgas ir tikai dažas slimnīcas, kurās pieejama specializēta pediatriskā aprūpe. Šajā gadījumā mūsu Mobilajam veselības aprūpes centram ir būtiska nozīme, jo nodrošinām pamata veselības aprūpi Latvijas bērniem, īpaši Latvijas lauku teritorijās.

Kas un kā var saņemt pakalpojumus

Bērniem līdz 18 gadiem par izmeklējumiem nav jāmaksā. Tāpat nav nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums. Tomēr mēs būtu pateicīgi, ja kāda informācija par bērna veselības stāvokli tomēr būtu pieejama. Tas atvieglotu mūsu speciālistu darbu diagnostikā, kā arī ietaupītu izmeklējumu laiku.

Un lūdzu, paņemiet līdzi kādu dokumentu, kurā būtu bērna personas kods.

10

Vēsture

2005. gadā mūsu organizācijas dibinātājs Jerry Wirth ar toreizējo ASV  vēstnieci Ketrīnu Todu Beiliju pārrunāja labdarības uzsākšanas iespējas. Pēc vēstnieces Beilijas un Wirth kunga tikšanās ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas vadību un pārrunājot bērnu vajadzības Latvijā, radās ideja izveidot labdarības organizāciju, lai palīdzētu bērniem.