Ko mēs darām

Ko mēs darām

RMHC Latvija misija ir sadarbībā ar Bērnu klīniskās univeristātes slimnīcas ārstiem nokļūt pie ģimenēm ar bērniem tuvāk viņu mājām un padarīt pieejamākus medicīniskos pakalpojumus visā Latvijā.

Mobilais veselības aprūpes centrs

Mūsu mobilais veselības aprūpes centrs nodrošina bērnu oftalmologa, otolaringologa, pulmonologa, neirologa, endokrinologa, kardiologa, gastroenterologa, mikrologopēda un pediatra konsultācijas. Jāmin, ka ārpus Rīgas ir tikai dažas slimnīcas, kurās pieejama specializēta pediatriskā aprūpe. Šajā gadījumā mūsu Mobilajam veselības aprūpes centram ir būtiska nozīme, jo nodrošinām pamata veselības aprūpi Latvijas bērniem, īpaši Latvijas lauku teritorijās.

Kas var saņemt pakalpojumus?

Bērniem līdz 18 gadiem par izmeklējumiem nav jāmaksā. Tāpat nav nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums. Tomēr mēs būtu pateicīgi, ja kāda informācija par bērna veselības stāvokli tomēr būtu pieejama. Tas atvieglotu mūsu speciālistu darbu diagnostikā, kā arī ietaupītu izmeklējumu laiku.

Un lūdzu, paņemiet līdzi kādu dokumentu, kurā būtu bērna personas kods.

10

Vēsture

2005. gadā mūsu organizācijas dibinātājs Jerry Wirth ar toreizējo ASV  vēstnieci Ketrīnu Todu Beiliju pārrunāja labdarības uzsākšanas iespējas. Pēc vēstnieces Beilijas un Wirth kunga tikšanās ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas vadību un pārrunājot bērnu vajadzības Latvijā, radās ideja izveidot labdarības organizāciju, lai palīdzētu bērniem.