Kā atbalstīt

Ziedot

Mūsu Mobilais veselības aprūpes centrs darbojas tikai pateicoties mūsu ziedotāju dāsnumam. Mēs nevarētu uzturēt programmu, kas orientēta uz bērnu veselības un labklājības aprūpi, bez uzņēmēju un līdzcilvēku atbalsta. Pievienojoties “RMHC Latvija” atbalstītāju komandai, Jūs kļūstat par uzticamas starptautiskas labdarības organizācijas partneri un palīdzat paplašināt “RMHC Latvija” darbu, padarot primāro veselības aprūpi pieejamāku ģimenēm visā Latvijā.

Vidēji, lai nodrošinātu Mobilā veselības aprūpes centra darbību, katru gadu ir nepieciešami līdz 185 000 Eiro.  Šo desmit darbības gadu laikā esam ieguldījuši vairāk kā 1 850 000 Eiro Latvijas bērnu veselībā.

Ziedojumus var veikt:

  • ar pārskaitījumu uz nodibinājuma Swedbank kontu LV88HABA0551019399112, reģ. nr. 40008121853, Nodibinājums “Ronald McDonald House Charities Latvija”;
  • reģistrējoties portālā http://www.rekini.lv un piesakoties ilgtermiņa pakalpojumam “automātiska rēķinu apmaksa no norēķinu kartes” (AMNK) un izvēloties mūsu organizāciju kā ziedojuma saņēmēju.