Rimi pircēji saziedojuši 21 724 EUR Mobilā veselības aprūpes centra darbībai

Rimi veikalos visā Latvijā visu gadu ir pieejamas ziedojumu kastītes, kurās labdarības atbalsta mērķiem var ziedot ikviens Rimi klients. No 2019. gada gada 10. augusta līdz 27. septembrim Rimi pircējiem bija iespēja ziedot līdzekļus arī mūsu organizācijas galvenajai programmai – Mobilajam veselības aprūpes centram un palīdzēt mums nodrošināt to, ka Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārsti var izbraukt uz reģioniem un nodrošināt medicīnas konsultācijas bērniem, kuriem citādi nebūtu iespēju nokļūt pie ārsta galvaspilsētā.

Noslēdzoties šai ziedojumu vākšanas akcijai mēs uzzinājām, ka ❣️21 724 EUR❣️ ir summa, ko saziedojuši Rimi Latvija pircēji ziedojumu kastītēs. Saziedotā nauda palīdzēs mums nodrošināt 835 medicīniskās konsultācijas bērniem vsā Latvijā – gan tuvākās, gan tālākās pilsētās.

Mums ir liels prieks par to, ka līdzcilvēki iesaistās šādās akcijās un ka palīdzēt viens otram ir kļuvis par ikdienas neatņemamu sastāvdaļu. Paldies par atbalstu saka ne tikai Mihails, Sofija, Agate, Silvestrs un Cecīlija (attēlā) no Liepājas, bet arī citi bērni un vecāki no tuvākiem un tālākiem Latvijas reģioniem 👨‍👩‍👧‍👦
Kopā mēs varam vairāk!