Vasaras seminārs sadarbība ar mūsu draugiem un atbalstītājiem

Mobilais veselības aprūpes centrs, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas bērnu acu slimību klīnika, Strazdumuižas internātvidussskola – attīstības centrs vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem un Radisson Blu viesnīcas organizē vājredzīgo bērnu un viņu ģimeņu semināru.

No 2012.gada 13. līdz 15.jūlijam Cēsu rajona, Drabešu pagasta, viesu namā „Kārļamuiža” notiks vājredzīgo bērnu un viņu vecāku kopā sanākšana, kuru organizē starptautiskais labdarības fonds Ronald McDonald House Charities Latvija, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas bērnu acu slimību klīnika un Strazdumuižas internātvidussskola – attīstības centrs vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem sadarbībā ar Rīgas Radisson Blu viesnīcām – Radisson Blu Hotel Latvija, Radisson Blu Rīdzene Hotel, Radisson Blu Elizabete Hotel un Radisson Blu Daugava Hotel.

Kopumā seminārā piedalīsies vairāk nekā 30 dalībnieki, 2 -4 gadus veci bērni ar nopietniem redzes traucējumiem un viņu vecāki. Semināra galvenā ideja ir sniegt atbalstu bērnu vecākiem un bērniem, iesaistot viņus dažādās aktivitātes, lai kaut uz mirkli ļautu atpūsties no ikdienas rūpēm. Dažādas rehabilitācijas programmas sniegs iespēju vecākiem un bērniem apgūt jaunas prasmes, kas palīdzēs ikdienas gaitās. Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas bērnu acu slimību klīnikas vadītāja Dr. Sandra Valeiņa šajā seminārā aicināja piedalīties klīnikas mazos pacientus no visas Latvijas.

Visiem semināra dalībniekiem tiks nodrošinātas gardas brokastis, pusdienas, vakariņas, un atpūta jaukajās viesu nama telpās.

Semināra ietvaros ar pasākumu aģentūras M3K atbalstu tiks veidots videoklips, kas paliks kā jauka piemiņas velte nometnes dalībniekiem. Tāpat šis materiāls tiks izplatīts sociālajos medijos, kā aicinājums uzņēmumiem atbalstīt tos, kuriem nepieciešama palīdzība.

Kopā mēs varam vairāk!