Pievienojies Skriešanas klubam un nodrošini Mobilajam veselības centram Neste atjaunojamo degvielu

Rimi Rīgas maratona Skriešanas klubā visu maiju (no 1. līdz 31. maijam) norisinās Nestes mēneša izaicinājums “Par tīrāku planētu mūsu bērniem”. Izaicinājuma mērķis ir sakrāt pēc iespējas vairāk kilometru ar jebkuru no fiziskām aktivitātēm, kas skaita kilometrus. Tā var būt skriešana, iešana, pārgājiens, skrituļslidošana, riteņbraukšana, skeitbords un citi. Katrs pieveiktais kilometrs vairos dalībnieku fizisko un emocionālo labsajūtu, sekmēs labu veselību.

Katra reģistrētā dalība Nestes izaicinājumā Mobilā veselības aprūpes centra darbībai jeb Bērnu veselības busam nodrošinās 1 litru 100 % atjaunojamās dīzeļdegvielu Neste MY, kurā nav ne piles naftas un kas samazina transporta siltumnīcefekta gāzu emisijas visā tā dzīves ciklā līdz pat 90 %. Kopīgiem spēkiem mēs varēsim sniegt iespēju busam pārvietoties apkārtējai videi draudzīgi daudzus tūkstošus kilometru visā valstī un sniegt medicīniskās konsultācijas turpat 1000 Latvijas bērnu!

Piemēram, 1500 dalībnieku = 1500 litru = 6000 km jeb tik, cik Bērnu veselības buss nobrauc 2 mēnešos, sniedzot medicīniskās konsultācijas turpat 1000 Latvijas bērniem.

Neste Bērnu veselības busu atbalsta jau 9 gadus, nodrošinot braucieniem nepieciešamo degvielu un tādējādi sniedzot medicīniskās konsultācijas bērniem tuvākās un tālākās Latvijas pilsētās. Ar šo izaicinājumu ikkatrs iegūs dubultā – esot aktīvs, stiprinās savu labsajūtu un veselību, un ar savām aktīvajām nodarbēm kā Neste izaicinājuma dalībnieks atbalstīs cēlu mērķi. Ar šādām pavisam vienkāršām aktivitātēm, kā arī kopīgiem labiem nodomiem un darbiem varam ieviest nozīmīgas pārmaiņas ikdienā, lai ļautu mūsu bērniem dzīvot tīrākā planētā.