OOOHOOOHOOOHHH!

Suite Grand Palace rīko grandiozu Helovīna ballīti labdarības programmas atbalstam
Vai Tu meklē kādu pavisam trakulīgu Helovīna ballīti Rīgā? Ja tā ir un nebaidies no gada spocīgākās nakts piedzīvojumiem, tad Tev te ir jābūt! Vairāku labdarības organizāciju un projektu atbalstītāji Grand Palace Hotel sadarbībā ar mārketinga aģentūru „77Agency” rīko grandiozu ballīti!
Piektdien, 26.oktobrī, Suite Grand Palace restorānā un lounge notiks trakulīga Helovīna ballīte par godu Mobilā veselības aprūpes centra (MVAC) atbalstam.
Vakara gaitā notiks daudzas aizraujošas aktivitātes – būs „Labāko kostīmu konkurss”, kurā pasākuma dalībnieki varēs sacensties ar saviem Helovīna masku tērpiem kategorijās „Šausminošākais”, „Pikantākais” un „Oriģinālākais”, kā arī notiks aizraujoši šausminoša Loterija, kurā piedalīties varēs ikviens pasākuma dalībnieks un kuras ieņēmumi tiks ziedoti MVAC atbalstam. Viesiem tiks piedāvāta iespēja izmantot Sociālās Mašīnas baisi brīnumainās iespējas. Sociālo tīklu lietotāji, saturaties!
Par muzikālo pavadījumu un šausminošajām nakts mūzikas skaņām ballītē rūpēsies DJ Simongroove un Perkusionists.
Programmu Mobilais veselības aprūpes centrs 2010. gadā aizsāka labdarības organizācija „Ronald McDonald House Charities Latvija” (RMHC Latvija). Programmas mērķis ir nodrošināt ģimenēm ar bērniem visos Latvijas reģionos pieejamus medicīniskos pakalpojumos un sniegt bezmaksas veselības aprūpi. MVAC ir 17 metrus garš moderns transporta līdzeklis, kurš ir pielāgots diagnostisko un profilaktisko medicīnas pakalpojumu sniegšanai. Kopš 2011.gada tajā bez maksas palīdzību saņēmuši vairāk kā 5000 bērnu visā Latvijā. Ik gadu programmas īstenošanai ziedojumos nepieciešams savākt 100’000 latu.
Laipni gaidīti izbaudīt gada spocīgāko nakti kopā ar raganām, briesmoņiem un citiem maskās tērptiem ballītes viesiem, kuri šajā Helovīna nakts ballītē apvienosies, lai ar saviem ziedojumiem palīdzētu MVAC programmas īstenošanai!
Spocīgo Helovīna nakts piedzīvojumu norises vieta: Suite Grand Palace restorāns un lounge, Pils iela 12
Sākums: 22:00
Dress code: Helovīna maskas

Papildu informācija:
Vija Tirzmale
RMHC Latvija direktore
Mob.tālr.: +371 26 57 6799
E-pasts: vija@rmhc-latvia.lv

Par Ronald McDonald House Charities Latvija

Ronald McDonald House Charities (RMHC) labdarības fonds jau gandrīz 36 gadus vairāk nekā 50 valstīs rada un atbalsta programmas, kuru mērķis ir uzlabot bērnu veselību un labklājību. 2007.gada decembrī RMHC izveidoja vietējo nodaļu Latvijā un 2010.gadā tās rīcībā nodeva 400 000 eiro vērtu Mobilo veselības aprūpes centru ar kura palīdzību šobrīd ir pieejami medicīniskie pakalpojumi bērniem Latvijas reģionos. Mobilais veselības aprūpes centrs veiksmīgi strādā jau 32 pasaules valstīs. Eiropā šāds centrs līdz šim bija tikai Polijā, bet 2010. gada rudenī tas uzsāka savu darbību arī Latvijā. Plašāka informācija pieejama mājas lapā http://www.mobilaveseliba.lv un Facebook http://www.facebook.com/RMHC.LV

Par Grand Palace Hotel
______________________________________________________________________________
Pieczvaigžņu viesnīca Grand Palace Hotel savu darbību uzsāka 2000. gadā un ir atpazīstama ar savu izsmalcināto servisu un rūpēm par viesnīcas klientu labsajūtu. Grand Palace Hotel jau daudzus gadus atbalsta labdarības organizācijas un ir piedalījusies arī vairākās starptautiskās akcijās, kas saistītas ar labdarību. Viens no pēdējiem grandiozākajiem labdarības projektiem ir Key-2 Luxury Fund labdarības pasākums 2011. gada septembrī. Šāds pasākums vienlaicīgi notika 71 pilsētā visā pasaulē. Pieminēšanas vērti ir arī ARK (Absolute Return Kids), The Blue Marine Foundation, Duke of Edinburgh Award, IIE (Starptautiskās Izglītības Institūts), Pratham, Raisas Gorbačovas Fonds, Sentebale un citi. Piesaistītie līdzekļi tika novirzīti Aizkraukles krīzes centram “Dzeguzīte” Latvijā, un starptautiskajām labdarības organizācijām, kas minētas iepriekš. Plašāka informācija par viesnīcu pieejama mājaslapā http://www.grandpalaceriga.com/

Par aģentūru 77Agency:
__________________________________________________________________________________
77Agency tika dibināta 2003. gadā Londonā. Tagad 77Agency sastāv no vairāk nekā 100 cilvēkiem no 15 dažādām tautībām, ar birojiem Milānā, Rīgā, Amsterdamā, Madridē, Ņujorkā un Sidnejā. Viņu mērķis ir sniegt saviem klientiem tādus mārketinga risinājumus, kas palīdzētu sasniegt savus mērķus, izmantojot jaunākos digitālos kanālus, analizējot rezultātus un samazinot ieguldījumu risku. 77Agency ir specializējusies mārketinga risinājumu nodrošināšanā izmantojot Google, Facebook, Mobile un Akamai. 77 uzskata, ka tehnoloģijas ir pievienotās vērtības avots digitālo mārketinga risinājumu nodrošināšanā un ir ieguldījusi resursus tādu produktu kā 77Tool, 77Tracking, Social Ads Tool, Allin1Social un Social Machines izstrādē. Kopš 2004. gada Rīgā atrodas uzņēmuma Pētniecības un Izstrādes filiāle. Plašāka informācija pieejama mājas lapā http://www.77agency.com