No 6. jūlija līdz 7. septembrim ziedojumu kampaņa Rimi veikalos

Lai nodrošinātu medicīniskās konsultācijas bērniem visā Latvijā tuvāk viņu mājām, Ronald McDonald House Charities Latvija (RMHC Latvija) ar Rimi Latvia atbalstu 6. jūlijā uzsāk ikgadējo ziedojumu vākšanas kampaņu. Tās mērķis ir nodrošināt bērnu Mobilā veselības aprūpes centra (MVAC) apmeklējumus visos Latvijas reģionos, atvieglojot ģimenēm ar bērniem nokļūšanu pie ārsta.

Kampaņas laikā divus mēnešus līdz pat septembra sākumam ikviens varēs ziedot kastītēs, kas izvietotas pie Rimi veikalu kasēm, vai RMHC Latvija mājaslapā www.rmhc-latvia.lv, tā palīdzot bērnu MVAC nogādāt Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) un citu iestāžu speciālistus tuvāk bērnu mājām un savlaicīgi diagnosticēt iespējamās slimības. Bērnu MVAC programma Latvijā darbojas kopš 2010. gada, un šo gadu laikā kopumā ir nodrošinātas 55 000 ārstu speciālistu konsultāciju bērniem visā Latvijā. Pagājušajā gadā bērnu MVAC devās 125 izbraukumos uz 40 dažādām vietām Latvijā un nodrošināja 5364 medicīniskās konsultācijas 4278 bērniem, tai skaitā 147 konsultācijas 106 bērniem no Ukrainas, kuri šobrīd uzturas Latvijā. 

RMHC Latvija misija ir nodrošināt pakalpojumus, kas tieši ietekmē Latvijas bērnu veselību un labklājību, un mēs esam priecīgi, ka šogad mums ir iespēja turpināt sadarbību ar Rimi, lai kopīgiem spēkiem varētu nodrošināt tik nepieciešamās ārstu speciālistu konsultācijas mazajiem pacientiem Latvijas reģionos tuvāk viņu mājām. Katrs ziedojums ir nozīmīgs, lai mūsu bērni augtu veseli un varētu izbaudīt bērnību bez nopietnām saslimšanām, kuras ir iespējams novērst, savlaicīgi saņemot ārstu konsultācijas,” saka RMHC Latvija izpilddirektore Guna Caune.

Rimi ar RMHC Latvija sadarbojies un īstenojis ziedojumu vākšanas kampaņas arī 2020. un 2021. gadā. 

Rimi pircēji jau gadiem ilgi atbalsta dažādas labdarības kampaņas, nodrošinot ārkārtīgi svarīgu palīdzību tai Latvijas sabiedrības daļai, kam tas nepieciešams. Rūpes par Latvijas bērniem ir viens no lielākajiem un nozīmīgākajiem uzdevumiem, kas mums visiem kopā jāpaveic, jo tas nozīmē nodrošināt Latvijas nākotni, izaugsmi un labklājību. Tāpēc esam ļoti priecīgi par mūsu pircēju atsaucību un ceram, ka arī šoreiz kopīgiem spēkiem varēsim atbalstīt savlaicīgu veselības aprūpi Latvijas bērniem,” saka Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.