Nippon Auto Latvija dāvina auto

Ilgi gaidītais mirklis ir klāt! – mēs no Nippon auto Latvija lietošanā saņemam pilnīgi jaunu, modernu un drošu automašīnu Honda HR-V, lai ārstus vestu vizītēs uz tuvākiem un tālākiem Latvijas reģioniem sniegt bērniem bezmaksas medicīniskās konsultācijas.

Kā vēsta mūsu programmas nosaukums “Mobilais veselības aprūpes centrs”, mūsu ārstu komanda ikdienā ir kustībā un veic izbraukumus pa visu Latviju, tāpēc vieglā automašīna ir būtiska mūsu darba sastāvdaļa. Katru gadu mēs apmeklējam ap 35 Latvijas vietas – no Liepājas Kurzemē līdz Dagdai Latgalē, no Rūjienas un Valkas Vidzemē līdz Neretai Zemgalē. Jaunais auto mums kā vienmēr kalpos, lai ārstus aizvestu tuvāk bērnu mājām un nodrošinātu tik svarīgo primāro veselības aprūpi savlaicīgi, samazinot iespēju saslimt ar nopietnākām un grūtāk ārstējamām slimībām nākotnē.

Jaunais auto ir ļoti piemērots dažādajiem Latvijas ceļiem un bezceļiem (jā, arī tādi gadās mūsu ceļā, kad jānokļūst kādā attālākā Latvijas nostūrī). Tas ir ietilpīgs – tajā var ievietot visas darbam nepieciešamās lietas un somas. Komforts salonā – augstākajā līmenī. Un, protams, tas ir ļoti glīts un acij tīkams.

Paldies par atbalstu Nippon auto Latvija komandai – kopā mēs varam vairāk!

Nippon Auto Latvija dāvina auto

Nippon Auto Latvija dāvina autoNippon Auto Latvija dāvina auto