Esam ieguvuši Balvu Cilvēka Izaugsmei

Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā (ATPL) kopā ar ASV vēstniecību Latvijā un Latvijas Pilsonisko aliansi (eLPA) konkursu organizē otro gadu pēc kārtas, lai godinātu Latvijas cilvēkus, organizācijas un uzņēmumus par īpašiem nopelniem un ieguldījumu cilvēka izaugsmē.Balvas piešķiršanas mērķis ir vairot cilvēka izaugsmes nozīmi un rosināt sociālās atbildības iniciatīvas, atspoguļojot labās prakses piemērus. Sīkāka informācija: www.cilvekaizaugsme.lv. Balvu konkursa „Balva Cilvēka izaugsmei” žūrijas komisija ir paziņojusi izvirzītos finālistus. Konkursam tika pieteikti 45 pretendenti. Izvērtējot pieteikumus, žūrija izvirzīja šādus finālistus četrās kategorijās:

Par sociālo atbildību: Biedrības “Mūsu ligzda” vadītāja Raina Boguža, Jūrmalas aizsardzības biedrība un biedrība “Motus Vita“.

Par izcilu ieguldījumu izglītībā: Biedrības “Ritineitis” vadītāja Maruta Castrova, biedrība “Go Beyond” un Tautskola “99 Baltie zirgi” pamatskolas teritoriālā struktūrvienība “Ikšķiles Brīvā Skola“.

Par izcilu ieguldījumu veselībā un labklājībā: Biedrība Patvērums “Drošā māja”; Mobilais veselības aprūpes centrs („Ronald McDonald House Charities Latvija”) un Dr. Dace Rezeberga.

Par izcilu ieguldījumu Latvijas nākotnē: Andris Čeksters.