2017. gada darbības rezultāti

Jaunais gads strauji uzņem apgriezienus un mūsu ārsti jau dodas vizītēs pie bērniņiem visā Latvijā. Arī 2018. gadā esam apņēmības pilni turpināt savu darbu un rūpēties par Latvijas bērnu veselību.

Atskatoties uz 2017. gadu – tas ir bijis ļoti produktīvs un esam bez maksas apskatījuši 4662 mazos pacientus, kas ir par 778 konsultācijām vairāk kā 2016. gadā.  Kā katru gadu pieprasītāko speciālistu pirmais trijnieks ir nemainīgs – okulists, neirologs un alergologs.

Mēs no sirds pateicamies uzņēmumiem un individuālajiem atbalstītājiem, kas  mums palīdz rūpēties par bērnu veselību visa Latvijā! Kopā mēs varam vairāk!

Īpašs paldies Linstow Center ManagementMcDonald’s , Neste Latvija , Volvo Trucks Latvia ,Nippon Auto Latvija, Merhels Revidenti Konsultanti, ATU Duty Free RIGA, Olympic Casino LatviaKPMG Latvia , Ellex KļaviņšRadisson Blu Ridzene Hotel, Riga , Radisson Blu Elizabete Hotel, Riga , Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel, Riga , Diatom Enterprises ,AmCham LatviaThe Oak Lounge Riga, SunCrisp un daudzu citu uzņēmumu un individuālo personu atbalstam un ziedojumiem.