Ziedo un palīdzi 4000 bērnu!

Lai palīdzētu 4000 bērnu Latvijas attālākos reģionos saņemt bezmaksas medicīniskās konsultācijas tuvāk mājām, no 1. līdz 30. novembrim norisinās “McDonald’s” rīkotā labdarības kampaņa “McHappy Day”. Visi ziedojumi tiks novirzīti “Ronald McDonald House Charities Latvija” (“RMHC Latvija”) programmai bērnu “Mobilais veselības aprūpes centrs”, kas mēro ceļu uz attāliem Latvijas reģioniem un sniedz bērniem līdz 18 gadiem bezmaksas medicīniskās konsultācijas. Šogad par kampaņas “McHappy Day” simbolu ir kļuvušas īpašas sarkanbaltsvītrainas zeķes, kuras saņems ikviens ziedotājs, kurš  ziedos 10 eiro, šādi veicinot ne tikai ziedošanu, bet arī vairojot sabiedrības izpratni par nepieciešamību nodrošināt bērniem piekļuvi ārstiem.

Tavs ziedojums ļaus ārstiem sniegt konsultācijas bērniem tuvāk viņu dzīvesvietai.

Ziedo‎ 10 € pašapkalpošanās kioskā vai pie kases un saņem stilīgas zeķes no McDonald’s®

Veidi, kā ziedot:

Skenē QR kodu

McDonald’s® restorānos:

Pašapkalpošanās kioskos

Pie kases – skaidrā vai bezskaidrā naudā

McDrive™

Izmantojot McDonald’s® aplikāciju 

Cilvēki var ziedot bezmaksas medicīniskajām konsultācijām bērniem, izmantojot arī kādu no iespējām, kas ziedošanai pieejamas visa gada garumā:

  • Īpašas ziedojumu kastītes, kas izvietotas visos “McDonald’s” restorānos Latvijā;
  • “Ronald McDonald House Charities Latvija” mājas lapā www.rmhc-latvia.lv;
  • Iegādājoties “Happy Meal” – no katra nopirktā “Happy Meal” 0,02 eiro tiek ziedoti labdarībai;
  • Citas ziedošanas iespējas https://rmhc-latvia.lv/ka-atbalstit/.

“Ronald McDonald House Charities Latvija” (RMHC Latvija) ir labdarības organizācija, kas rūpējas par Latvijas bērnu un jauniešu veselību. Sadarbībā ar kvalificētiem medicīnas speciālistiem īpašs Mobilais veselības aprūpes centrs regulāri dodas izbraukuma vizītēs uz Latvijas reģioniem, sniedzot bezmaksas medicīniskās konsultācijas vairāk nekā 40 dažādās Latvijas vietās.

Pateicoties ziedojumiem, ik gadu vairāk nekā 4 000 bērni un jaunieši saņem tik nepieciešamās medicīnas speciālistu konsultācijas savlaicīgi un tuvāk savām mājām. Kopš 2010. gada vairāk nekā 50 000 bērni un jaunieši Latvijā ir saņēmuši bērnu pulmonologa, alergologa, otolaringologa, neirologa, oftalmologa, fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta, mikrologopēda, endokrinologa, gastroenterologa, dermataloga, ortopēda un citu speciālistu konsultācijas.

Paldies par atbalstu bērniem visā Latvijā!