Suite Grand Palace rīko Halloween trakulīgo ballīti MVAC atbalstam

Mums būs ballīte!

Un nevis maziņa, klusa ballīte. Nē! Esam patiesi pagodināti, ka Suite Grand Palace mūsu atbalstam rīko grandiozu pasākumu.

Grand Palace jau daudzus gadus atbalsta labdarības organizācijas.  Kā piemērus var minēt Aizkraukles Krīzes centru “Dzeguzīte” un Latvijas Bērnu fondu. Šīs organizācijas tiek atbalstītas nu jau 12 gadus. Turklāt, Grand Palace ir piedalījies vairākās starptautiskās akcijās, kas saistītas ar labdarību. Kā pēdējos var minēt Key-2 Luxury Fund labdarības pasākumā 2011.gada septembrī. Šāds pasākums vienlaicīgi notika 71 pilsētās visā pasaulē.

Pieminēšanas vērti ir ARK (Absolute Return Kids), The Blue Marine Foundation, Duke of Edinburgh Award, IIE (Starptautiskās Izglītības Institūts), Pratham, Raisas Gorbačovas Fonds, Sentebale un citi. Piesaistītie līdzekļi tika novirzīti Aizkraukles krīzes centram “Dzeguzīte” Latvijā, un starptautiskajām labdarības organizācijām, kas minētas iepriekš.
Viens no mūsu varoņiem, 77Agency, arī šajā pasākumā ir kopā ar mums. Ir izveidots pārsteidzošs plakāts un ballītē būs Social Machine. Tās izmantošana noteikti radīs papildus satraukumu un azartu mums visiem.

Mēs esam ļoti, ļoti pateicīgi Bernhard Loew no Suite / Grand Palace Hotel un viņa komandai. Kā arī Fanoel Nerini, Carlo Becchi, un visiem brīnišķīgajiem cilvēkiem no 77Agency.

Kopā mēs varam vairāk!