palīdzi bērniem redzēt

PALĪDZI BĒRNIEM REDZĒT!

“OptiO” aicina ziedot nevajadzīgos bērnu un pusaudžu briļļu ietvarus “Mobilā veselības aprūpes centra” (MVAC) acu veselības programmai. Noziedotie ietvari tiks nodoti bērniem, kuriem brilles ir ļoti nepieciešamas, taču trūkst līdzekļu to iegādei. Briļļu ietvarus iespējams ziedot ikvienā “OptiO” veikalā visā Latvijā. 

Lai arī briļļu ietvari ir tikai puse no brillēm daudzām ģimenēm visā Latvijā tas ir nozīmīgs atbalsts, kas palīdz nodrošināt skaidru redzi bērniem, kuriem ikdienā nepieciešams lietot redzes korekcijas līdzekļus. Acu veselības programmas ietvaros, MVAC ārsti rūpīgi piemeklē bērnam atbilstošākos briļļu ietvarus un dod tos lietošanā, savukārt piemērotas lēcas ģimene sagādā pati, pamatojieties uz ārsta izrakstīto recepti. Tāpēc MVAC sadarbībā ar “OptiO” aicina ziedot bērnu un jauniešu briļļu ietvarus jebkurā “OptiO” veikalā, lai sniegtu atbalstu briļļu iegādē tiem, kam tas ir patiešām nepieciešams.

Briļļu ietvarus ziedot ir pavisam vienkārši:

  • dodies uz kādu no “OptiO” veikaliem visā Latvijā;
  • nodod sev nevajadzīgo brilļu ietvaru veikala darbiniekiem.

“Mobilās veselības aprūpes centrs” ir labdarības organizācijas Ronald McDonald House Charities Latvija (RMHC Latvija) programma. Tās galvenā misija ir nodrošināt pakalpojumu pieejamību, kas tieši ietekmē bērnu veselību un labklājību visā Latvijā. Sadarbībā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārstiem MVAC nodrošina savlaicīgas un kvalitatīvas bezmaksas ārstu konsultācijas bērniem un jauniešiem tuvāk viņu dzīvesvietai. Komandā darbojas 23 ārsti un nodrošina bērnu pneimonologa, otolaringologa, bērnu neirologa, oftalmologa, fiziskās rehabilitācijas medicīnas ārsta, logopēdijas speciālista, alergologa, bērnu endokrinologa, bērnu gastroentrologa, dermatologa un bērnu ķiruga/ortopēda konsultācijas.

Ziedot bērnu un pusaudžu briļļu ietvarus “OptiO” veikalos iespējams sākot no 2022.gada 7.jūnija līdz 2023. gada 31. maijam.

“OptiO” veikalu saraksts, kuros iespējams ziedot bērnu un pusaudžu briļļu ietvarus.