Nepieciešamie noteikumi, lai mūsu vizīte būtu veiksmīga

MVAC nav gluži parasta ārstniecības iestāde. Esam izstrādājuši dažus norādījumus “uzņemošajai” pusei. Tie palīdzēs jums organizēt mūsu vizītes kvalitatīvi un bez pārpratumiem. Bet vienmēr, ja rodas kādi jautajumi, vaicājiet! Mēs strādājam jums un kopā mēs varam vairāk.

  1. MVAC darbu sāk 10.00 un strādā līdz pēdējam pacientam.
  2. Lūdzu nozīmējiet atbildīgo cilvēku, kurš veidos pacientu sarakstu un būs mūsu kontaktpersona!
  3. Ārstam nepieciešamas 20-30 minūtes bērna apskatei. Acu ārsta apskate ir citi noteikumi, ko saskaņojam atsevišķi. Lūdzu atstājiet 30 min. pusdienām!
  4. Lūdzu, pie speciālistiem sūtiet tikai tos bērnus, kuriem ir neskaidra diagnoze, kuriem nav uzlabojumu pēc iepriekšējās ārstēšanas, bērniņus kurus ārsts vēlas pakonsultēt pie kolēģa, bērni no sociāli nelabvēlīgām ģimenem, bērni no SAC. Mēs ļoti lūdzam pie mums nesūtīt tos bērnus, kuri ir atzīti veseli, bet kurus ” lai jau apskata Rīgas dakteris”. Kad būsim apskatījuši bērnus, kuriem mūsu palīdzība ir primāri nepieciešama, mēs apskatīsim arī pārējos. Aiciniet mūs biežāk!
  5. Vienā braucienā dodas 2 ārsti. Katrs ārsts var pieņemt 15-20 bērnus. Lūdzu nodrošiniet šādu pacientu skaitu! Mēs ļoti vēlamies, lai mūsu vizītes laikā spējam palīdzēt iespējami vairāk bērniem.
  6. Pacientu plūsmai jābūt raitai. Lūdzu neatstājiet lielus logus starp pacientu vizītēm! Cienam ārstu laiku!
  7. MVAC darbojas ar elektrību. Tapēc mums ir lūgums nodrošināt pieeju elektrības padevei. Mums nepieciešami parastie 220 V. Lūdzu saskaņojiet tehniskās lietas un precīzu adresi.
  8. Mūsu centrs ir 17m garš treileris. Lūdzu nodrošiniet, lai tā iebraukšana, stāvēšana un izbraukšana būtu droša un tehniski iespējama. Lūdzu saskaņojiet tehniskās lietas.
  9. Mēs piedāvājam izglītojošo programmu skolēniem- Pirmā palīdzība; Veselīgs dzīves veids. Ja jūs interesē kāda no šīm lekcijām, lūdzu piesakiet!
  10. Lūdzu, kad publiskajā telpā medijiem stāstīsiet par saviem darbiem, pasakiet, ka MVAC jūs ir apciemojis.

Ļoti ceram, ka šīs detaļas jums ir noderīgas!

Bet ja ir kādi jautajumi, lūdzu zvaniet un rakstiet!

Uz tikšanos!