Lauku reģionu bērniem ārstu konsultācijām Rimi saziedoti 19 458,89 eiro

Lauku reģionu bērniem ārstu konsultācijām Rimi saziedoti 19 458,89 eiro.

Ir noslēgusies nodibinājuma Ronald McDonald House Charities Latvija (RMHC Latvija) un Rimi Latvia organizētā kopīgā ziedojumu vākšanas kampaņa, lai nodrošinātu ārstu-speciālistu konsultācijas bērniem Latvijas reģionos, kopā savācot 19 458,89 eiro. Visi saziedotie līdzekļi sniegs iespēju Mobilajam veselības aprūpes centram doties izbraukumos, lai palīdzētu mazajiem pacientiem visā Latvijā tuvāk viņu dzīvesvietām bez maksas saņemt kvalitatīvas un savlaicīgas medicīnas speciālistu konsultācijas.

Šī gada jūnijā notika pirmais labdarības kampaņas posms, kad Rimi ziedojumu kastītēs tika saziedoti 6 694,44 eiro savukārt septembrī Rimi ziedojumu kastītēs, Mans Rimi kartes uzkrājumos un e-komercijas platformās tika saziedoti 12 812,45 eiro.  Kopā 2021.gadā ar Rimi Latvia un sabiedrības atbalstu ārstu-speciālistu konsultācijām bērniem ir saziedoti 19 458,89 eiro.

Paldies ikkatram, kurš atbalsta ar ziedojumiem mūsu organizācijas darbību, lai kopīgiem spēkiem mēs varētu rūpēties par bērnu veselību Latvijā.