Labdarības kampaņā aicina ziedot un palīdzēt 4300 bērnu saņemt bezmaksas ārstu konsultācijas

Lai palīdzētu 4300 bērnu Latvijas attālākos reģionos saņemt bezmaksas ārstu konsultācijas tuvāk mājām, no 1. līdz 30. novembrim norisinās “McDonald’s” rīkotā labdarības kampaņa “McHappy Day”. Visi ziedojumi tiks novirzīti “Ronald McDonald House Charities Latvija” (“RMHC Latvija”) programmai bērnu “Mobilais veselības aprūpes centrs”, kas mēro ceļu uz Latvijas reģioniem un sniedz bērniem līdz 18 gadiem bezmaksas ārstu konsultācijas. Šogad par kampaņas simbolu kļuvusi īpaša rotaļlieta, kuru “McDonald’s” dāvinās ikvienam, kurš ziedos 9,99 eiro.

“Viegla ārstu konsultāciju pieejamība ir neatņemama sastāvdaļa, lai pastāvīgi varētu rūpēties par veselību. Ģimenēm, kuras dzīvo attālākos Latvijas reģionos, piekļuve bērnu medicīnas speciālistiem ir visizaicinošākā, taču to var risināt ar mobilās veselības pakalpojumiem. “McDonald’s” jau 15 gadus atbalsta “Ronald McDonald House Charities Latvija” un programmu bērnu “Mobilas veselības aprūpes centrs”, kas padara piekļuvi ārstiem vieglāku un ērtāku, un šo gadu laikā kopā ar mūsu apmeklētājiem esam ziedojuši vairāk nekā 900 000 eiro. Palīdzēt cilvēkiem un sabiedrībai, kurā dzīvojam, ir mūsu atbildība, un mēs ticam, ka arī šogad kopīgi spēsim savākt ziedojumus, lai palīdzētu nodrošināt ārstu konsultācijas 4300 bērnu,” stāsta “McDonald’s” vadītājs Baltijas valstīs Vladimirs Janevskis (Vladimir Janevski).

“Medicīnas pakalpojumu pieejamība ir ārkārtīgi svarīga. Tikai savlaicīgi sniegtas speciālistu konsultācijas ļauj diagnosticēt dažādas veselības problēmas un nodrošināt atbilstošu ārstēšanu. Kopā ar ārstiem bērnu “Mobilais veselības aprūpes centrs” regulāri ceļo uz vairāk nekā 40 dažādām vietām Latvijā, lai katru gadu sniegtu 4300 bērnu tik ļoti nepieciešamās medicīniskās konsultācijas. Pēdējo 13 gadu laikā ar sabiedrības un partneru atbalstu esam snieguši vairāk nekā 57 000 ārstu konsultāciju, tostarp oftalmologa, optometrista, otolaringologa, bērnu alergologa, bērnu neirologa, fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta, bērnu endokrinologa, bērnu gastroenterologa, logopēda, dermatologa un bērnu ķirurga/ortopēda konsultācijas,” skaidro Guna Caune, “Ronald McDonald House Charities Latvija”, kas nodrošina programmu bērnu “Mobilais veselības aprūpes centrs”, izpilddirektore.

 

Šogad ikviens ziedotājs, kurš ziedos 9,99 eiro kādā no “McDonald’s” restorāniem, saņems īpašu rotaļlietu. Rotaļlietu var saņemt, ziedojot pašapkalpošanās kioskā vai pie kases skaidrā vai bezskaidrā naudā (restorānā vai “McDrive”).