Ārstu konsultācijām bērniem Latvijas lauku reģionos Rimi veikalos saziedoti gandrīz 27 000 eiro

Lai nodrošinātu ārstu speciālistu konsultācijas bērniem Latvijas reģionos, labdarības organizācijas Ronald McDonald House Charities Latvija (RMHC Latvija) un Rimi Latvia kopīgajā ziedojumu vākšanas kampaņā saziedoti gandrīz 27 000 eiro. Šī ziedojumu summa sniegs iespēju bērnu Mobilajam veselības aprūpes centram doties vairākos izbraukumos, sniedzot tik nepieciešamo atbalstu vairāk nekā 670 mazajiem pacientiem visā Latvijā tuvāk viņu dzīvesvietām un ļaujot viņiem bez maksas saņemt kvalitatīvas un savlaicīgas medicīnas speciālistu konsultācijas.  

RMHC Latvija izpilddirektore Guna Caune: “Mūsu galvenā misija ir nodrošināt bezmaksas medicīnisko aprūpi bērniem visā Latvijā. Ir daudz bērnu Latvijas reģionos, kuru ģimenes dažādu iemeslu dēļ nevar aizbraukt uz Rīgu pie speciālistiem, lai saņemtu medicīniskās konsultācijas. Tādēļ bērnu Mobilais veselības aprūpes centrs dodas pie bērniem. Jau daudzu gadu laikā ir izkristalizējusies nepieciešamība pēc mūsu pakalpojumiem, un pieprasījumam ir augoša tendence. Līdz ar to līdzcilvēku atbalsts sabiedrībā balstītu pakalpojumu veidošanā un nodrošināšanā tuvāk bērnu dzīvesvietām ir ļoti svarīgs. Vēlos teikt lielu paldies katram, kurš atbalsta ar ziedojumiem mūsu organizācijas darbību, lai kopīgiem spēkiem mēs varētu rūpēties par bērnu veselību Latvijā.” 

Rūpes par Latvijas bērniem ir viens no lielākajiem un nozīmīgākajiem uzdevumiem mums visiem. Rimi pircēji jau ilgstoši atbalsta dažādas labdarības kampaņas, tā nodrošinot iespēju saņemt palīdzību tiem, kam tas tik ļoti nepieciešams. Esam gandarīti un priecīgi par mūsu pircēju atsaucību un ceram, ka arī šoreiz kopīgiem spēkiem būs izdevies palīdzēt un sniegt savlaicīgu veselības aprūpi bērniem Latvijā,” stāsta Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

Saziedotie līdzekļi būs svarīgs atbalsts, lai ar bērnu Mobilā veselības aprūpes centra palīdzību pie bērniem nokļūtu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārsti, kuri bērniem sniegs bezmaksas tik ļoti nepieciešamās medicīniskās konsultācijas. Tāpat saziedotie līdzekļi palīdzēs segt speciālistu atalgojumu, degvielas un Mobilā veselības aprūpes centra apkopes izmaksas.