Ziedojumi

Ziedojumu tālrunis: 

Zvanot uz tālruni 90006187, Jūs ziedosiet 1,42, lai bērni visā Latvijā saņemtu bezmaksas medicīniskās konsultācijas.

 

Pārskaitījums uz bankas kontu
Ziedot “RMHC Latvija” var, veicot pārskaitījumu uz sekojošajiem rekvizītiem:

Nodibinājums (Charity)
“Ronald McDonald House Charities Latvija”
Reģ. Nr. 40008121853
Konts: LV88HABA0551019399112
SWIFT: HABALV22
Swedbank
Bankas adrese: Balasta dambis 1a, LV-1048, Rīga, Latvia

Ziedojumu kastītes
Veiciet ziedojumus mūsu ziedojumu kastītēs, kuras izvietotas McDonald’s restorānos Rīgā un Jelgavā, Radisson Blu viesnīcās, Forum Cinemas kinoteātrī, kā arī Olympic Casino spēļu zālēs visā Latvijā (Rīgā, Ogrē, Jelgavā, Jūrmalā, Siguldā, Cēsīs, Valmierā, Saldū, Liepājā, Daugavpilī, Ventspilī).

Happy Meal
Pusdienojot McDonald’s restorānos, no ikviena pārdotā “Happy Meal” komplekta tiek ziedota nauda mūsu nodibinājuma darbam.

PayPal
Jūs varat veikt ziedojumus mūsu PayPal kontā, e-pasta adrese info@rmhc-latvia.lv. Lai ziedotu, Jums ir jāreģistrējas vietnē www.paypal.com.

Mobilā aplikācija
Mūsu sadarbības partneri visā Latvijā ir izvietojuši uzlīmes gan uz ziedojumu kastītēm, gan arī uz ieejas durvīm, kas satur QR kodu. Aplikācija pieejama latviešu, krievu un angļu valodā.

QR kodu skenēšana ir izklaidējoša: tā dod iespēju ar sociālā medija Facebook palīdzību dalīties savā augstsirdībā, pēc ziedošanas noskenējot QR kodu, kas atrodas uz ziedojumu kastīšu uzlīmēm:

  1. Noskenējiet QR kodu, un lejupielādējiet Mobilā veselības aprūpes centra (MVAC) aplikāciju – koda attēls.
  2. Informējiet savus draugus par RMHC Latvija. Nospiežot „Like”, pievienojoties mūsu oficiālajai lapai Facebook un noskenējiet uzlīmes, kas pieejamas uz mūsu partneru durvīm! Paziņojiet par savu ziedojumu, izmantojot Facebook, un informējiet draugus par to, kā viņi var palīdzēt Latvijas bērniem!
  3. Ziedojiet no sava tālruņa kredīta, nosūtot īsziņu!