77Agency
PAR MUMS

Pasaulē pazīstamais labdarības fonds Ronald McDonald House Charities 2014. gadā atzīmēja 40 gadu jubileju. RMHC visā pasaulē rada un atbalsta programmas, kas rūpējas par bērnu veselību un labklājību. Kopīgiem spēkiem esam palīdzējuši vairāk nekā 9 mijoniem bērnu 62 valstīs.
RMHC pārstāvniecība Latvijā tika izveidota 2007.gadā.

KOPŠ 2011.GADA ESAM SNIEGUŠI VAIRĀK KĀ 20 000 BEZMAKSAS APSKATES BĒRNIEM VISĀ LATVIJĀ!

Kopš 1974. gada Ronalda Makdonalda® Labdarības Fonds (“RMHC”) vairāk kā 60 pasaules valstīs rada un atbalsta programmas, kas rūpējas par bērnu veselību un labklājību. RMHC globāli ietekmē aktuālākās problēmas, ar kurām nākas saskarties mūsdienu ģimenēm.

Mūsu stratēģija – domāt globāli, bet rīkoties katra atsevišķa reģiona mērogā. Radīt programmas, lai apmierinātu svarīgākās vajadzības sabiedrībā, kurai mēs kalpojam.

RMHC pasaulē piedāvā vairākas labdarības programmas- vecāku mājas netālu no slimnīcām, vecāku atpūtas istabas slimnīcās, mobilās aprūpes centrus, grantus bērnu veselības un labklājības programmu īstenošanai.

Kopš 2008. gada šīs organizācijas pārstāvniecība darbojas arī Latvijā.

“Ronald McDonald House Charities Latvija” veido un atbalsta programmas, kas veicina bērnu veselības aprūpi un labklājību.

Comments are closed.